iPad Mini With Retina Display

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0

iPad Mini With Retina Display yani iPad Mini Retina Ekranlı. Bir önceki iPad Mini'ye göre iki kat çözünürlükte olacak. Retina ekranlı iPad Mini'nin çözünürlüğü 2048x1536 piksel. Hatta netliği iPad Air'den daha iyi olacak diyebiliriz. Daha küçük ekrana aynı piksel sığdırılmış.

Apple iPad Air Özellikleri

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0

Apple iPad Air isminden de anlaşılacağı üzere (Air Türkçe karşılığı Hava) bugüne kadar üretmiş olduğu en ince ve en hafif tablet bilgisayar. Tasarım olarak bir önceki model olan Apple iPad 4 ile kıyaslamasını yapacak olursak ne demek istediğimiz daha iyi anlaşılır.

Nokia'nın İlk Tableti Lumia 2520

Kullanıcı Değerlemesi:  / 1

Tablet bilgisayar pazarına gecikmeli bir giriş yapan Nokia ilk tabletini tanıttı. Tablet bilgisayar modeli Lumia 2520 olarak açıklandı. Ekran çözünürlüğü ve geniş hafızası ile ön plana çıkan Lumia 2520 tablet bilgisayarın özellikleri şöyle:

Galaxy Note 10.1 2014 Edition Özellikleri

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0

Samsung yeni tableti Galaxy Note 10.1 2014 Edition'u tanıttı. Galaxy Note 10.1 ile kıyaslandığında, daha yüksek çözünürlük, RAM, batarya, kamera gibi özelliklerinin gelişmiş olduğunu söyleyebiliriz. Tabletin arka yüzünde 8 megapiksel çözünürlükte BSI sensörlü ve LED flaşlı kamera ile 1920x1080 çözünürlükte saniyede 60 kare video çekimi yapmaya olanak sağlıyor. Ön yüzünde ise yine BSI sensörlü 2 megapiksel kamera mevcut. 

Yandex.Metrica