Kurallar

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0
Kötüİyi 

Kurallar

 1. Aşağıda aradinmi.com'un kullanım şartları yer almaktadır. Tüm üyeler bu kuralları kabul etmiş sayılır.
 2. Kullanım şartları dışında kod ve yazılım da dahil olmak üzere, bu sitedeki hiç bir malzemeyi değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız. Ancak, telif hakları ve diğer mülkiyet belirten duyuruları olduğu gibi bırakmanız koşuluyla, kendi kişisel ve/veya ticari amaçlarınız için bu siteden kendinize malzeme indirebilirsiniz.
 3. Reklam amaçlı tanıtım yazıları ve programlar dışında sitemizdeki tüm içeriklerden ücretsiz faydalanabilirsiniz. 
 4. Sitemizde yayınlanan program ve yazılardan; fikir, düşünce, görüşlerden aradinmi.com'un muaf tutulması.
 5. Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına ve Uluslararası yasalara uyma hükümlülüğü.
 6. Tehdit, küfür ve hakaret etmeme.
 7. Kullanılan hizmetlerde her türlü sorumluluğu kabul etme.
 8. aradinmi.com sağlamış olduğu servislerde her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar.
 9. Kurallara uymayan üyelerin bilgilerinin silinmesi ve üyeliklerinin iptali hakkının saklı olması.
 10. Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan şekliyle “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, Site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir.Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri; Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir. e-posta adresinden veya sitemizin "İletişim" kısmından bize ulaşabilirler.Bu e-posta adresine ulaştırılan talep ve şikayetler Hukuk Müşaviri’miz tarafından incelenecek ve şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır.Ayrıca, mahkemelerden talep gelmesi halinde hukuka aykırı içerik üreten ve hukuka aykırı paylaşımda bulunan Kullanıcıların tespiti için gerekli teknik veriler de ayrıca sağlanacaktır.

İçerik Gönderme:

 1. aradinmi.com'a gönderilen tüm programların yasal sorumluluğu programı gönderen üyeye aittir. Hiç bir şekilde aradinmi.com sorumlu tutulamaz.
 2. Gönderilen programın indirme linkini direkt vermek zorunludur. Bekletme yapan Hotfile, Rapidshare gibi dosya barındırma site linkleri asla kabul edilmeyecektir.
 3. Reklam amaçlı başka sitelere yönlendirmeler asla kabul edilmez.
 4. Online oyunları kabul etme tamamen saklıdır. 
 5. Online oyunlar ücret karşılığı yayınlanmaktadır. Bunun için "İletişim" sekmesinden yetkililer ile görüşebilirsiniz.

 Forum paylaşımları:

 1. Forum tamamen üyelerimizin programlar hakkındaki sıkıntıları, teknik servis bilgileri, web masterlar için bilgileri paylaşma ve yardımlaşma üzerine kuruludur.
 2. Sadece site tanıtımları bölümü ücrete tabi ve denetlenmektedir. Reklam amaçlı kullanılamaz ve site kuralları geçerlidir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile