Sony Bridge for Mac İndir

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0

Sony Bridge for Mac ile Android telefonunuzun yazılımını güncelleyebilir, telefonunuz ve iTunes, iPhoto veya Mac bilgisayarınızdaki özel bir klasör arasında medya aktarabilirsiniz. Ayrıca, tek tek dosyalar telefonunuz ve Mac’iniz arasında “sürükle ve bırak” teknolojisi kullanılarak bir dosya tarayıcısı üzerinden aktarılabilir.

iTools 2012 Build 1224 İndir

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0

iTools Apple'nin iPhone, iPod ve iPad gibi cihazlarının dosya aktarma ve yedekleme işini yapan iTunes programının işini yapar. Tam anlamıyla iTunes'in tüm özelliklerini içermese de bir çok özelliğini barındırır ve daha hızlı bir işlem yapma olanağı sağlar. Program ile müzik, video ve resimlerinizi bilgisayarınızdan telefona veya telefondan bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.

Google Chrome Mobile Apple İndir

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0

En çok kullanılan tarayıcılardan biri olan Google'nin Chrome'nin yeni mobil sürümü çıktı. Google Chrome mobil iOS 4.3 veya daha yeni sürümleri için kullanılabilir.

iTunes İndir

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0

Apple cihazlarının (iPhone, iPod, iPad) windows işletim sisteminde veri alış verişi için kullanılan bir programdır. Bu program sayesinde Apple cihazınızda bulunan resim, video ve diğer multimedya dosyalarını bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.

Yandex.Metrica