Sony PC Companion İndir

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0

PC Companion, cihazınızı bir bilgisayara bağladığınızda kullanabileceğiniz araç ve uygulamaların toplamıdır. PC Companion, içeriği iPhone’dan yeni Xperia™ cihazınıza taşımak için kullanılan Xperia™ Transfer aracını içerir. PC Companion; cihaz yazılım güncellemeleri, kayıt ve ajanda yönetimi ve ayrıca, telefon içeriğiniz için yedekleme ve geri yükleme özelliği sunar (uygulamaların kullanılabilirliği telefonunuza ve operatörünüze bağlıdır).

Samsung New PC Studio 7.2.24.9 İndir

Kullanıcı Değerlemesi:  / 1

Samsung New PC Studio bilgisayarınızdan telefonunuzu yönetmenize, veri transferi ve yedekleme gibi işlemleri kolaylıkla yapmanızı sağlayan bir programdır.

LG PC Suite 4 İndir

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0

Her telefon üreticisinin, telefonlardan tam verim almak ve daha pratik kullanım sunmak için geliştirdiği yazılımlar vardır. LG ürettiği telefonların kişisel bilgisayarınızla bağlantısını daha kolaylaştırmak için LG PC Suite yazılımını geliştirmiş. Klasik olarak bu programda diğer programlar gibi, telefon rehberi yedekleme, müzik arşivi değiştirme ve düzenleme, resim ve videolarımızı bilgisayarımıza kaydetme veya geri yükleme gibi temel özellikleri barındırmaktadır.

Nokia Ovi Suite 3.7 İndir

Kullanıcı Değerlemesi:  / 1

Cep telefonlarımızı daha verimli kullanmak için ek programlara ihtiyaç duyarız. Bunlardan biri de telefon ve bilgisayarı bağlamak için gerekli olan yazılımlardır. Nokia bunun için Nokia PC Suite ve Nokia Ovi Suite programlarını geliştirmiştir.

Samsung Kies 2.5.0.12104.15 İndir

Kullanıcı Değerlemesi:  / 1

Samsung Kies cep telefonunuzdaki verileri bilgisayarınıza aktarmanıza ve eşitlemenize olanak sağlayan kullanışlı bir programdır. Telefon uygulamalarınızı bilgisayarınızda tam ekran olarak görüntüleyebilirsiniz.

Yandex.Metrica