Youtube Go Uygulaması Türkiye'de

Kullanıcı Değerlemesi:  / 1

Youtube merakla beklenen uygulaması Youtube Go yayınlandı. Erken erişim hakkım olduğu için uygulamaya göz attım. Uygulama üzerinden videoları indirip internetsiz izlemeye olanak sağlayan uygulamanın birçok avantajının yanında, istemiş olduğu izinler canımı sıkmaya yetti.

Football Manager Mobile Save Dosyası İndir

Kullanıcı Değerlemesi:  / 6

Football manager mobile 2018 save dosyası indirmek için tıklayın. İndireceğiniz save dosyasına ait oyun görüntüleri için videoyu izleyebilirsiniz. 

Nokia HERE Maps Android Yayınlandı

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0

Nokia'nın popüler harita uygulaması HERE Android işletim sistemli telefonlar için Google Play uygulama dükkanında yayınlandı. Çevrim dışı navigasyon, sesli yol tarifi gibi özellikleri ile kullanıcıların beğenisini toplayacağına hiç kuşku yok. Türkiye haritasının boyutu 600 MB, bir defa indirdikten sonra internetsiz navigasyon keyfini sürebilirsiniz.

Google Play Yaz İndirimi Başladı

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0

Google uygulama dükkanı Google Play indirim fırsatları başladı. Oyun ve uygulamalarında %85'e varan indirimler yaptı. Bazı ücretli uygulamalar ise ücretsiz oldu. Bu indirim festivali kısa bir süre için geçerli olacağından, beğendiğiniz uygulamaları hemen indirmenizi tavsiye ediyorum.

Android Wear Uygulamaları İndirilmeye Hazır

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0

android wear

Akıllı saatlere kullanışlılık getirecek olan uygulamaların ilkleri yayınlandı. Bunlardan biri basit matematiksel dört işlemleri (toplama, çıkarma, çarpma, bölme) yapabilen hesap makinesi.

Flappy Bird Erken Veda Etti

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0

flappyKısa sürede fenomen olan, oynanması göründüğünden çok daha zor olan Flappy Bird Android ve AppStore mağazalarından yapımcısının isteği ile kaldırıldı. Oyunda yapılması istenilen kuşu duvarlara çarptırmadan boşluklardan geçirmek. Her ne kadar da anlatması kolay olsa da oynama hatta 10 puan almak bile çok zor.

Yandex Navigasyon İndir

Kullanıcı Değerlemesi:  / 2

Mobil cihazlar için ücretsiz navigasyon kategorisine yeni bir uygulama daha giriş yaptı. Arama motoru Yandex özelikle android işletim sisteminin Türkiye'deki eksikliğini giderecektir. Çünkü Google Navigasyon Türkiye'de kullanılamıyor. 

Yandex.Metrica