PES 2014 Demo İndir

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0

En çok oynanan spor oyunlarından biri olan PES'in 2014 sürümünün demosu yayımlandı ve indirilebilir. Oyun giderek simülasyon tarzına dönüşmüş ve köklü değişiklikler işe geliyor.

TeamSpeak 3.0.10 İndir

Kullanıcı Değerlemesi:  / 3

TeamSpeak online oyun oynayanlar için takım içi ücretsiz konuşma yapmaya yarayan ücretsiz bir programdır. Programı yükleyip, giriş yaptıktan sonra aynı server üzerindeki tüm kullanıcılar birbirleriyle iletişime geçebilir.

Volvo - The Game 1.0 İndir

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0

Volvo The Game yarış severler için hazırlanmış ücretsiz bir oyundur. Oyun sadece Volvo arabalarının bulunduğunu hatırlatalım. Oyunda bulunan arabalar: Volvo C30, Volvo S60, Volvo S40, Volvo 850 ve Volvo 240 Turbo Group A

Football Manager 2010 Demo Gold İndir

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0

Football Manager en çok oynanan menajerlik oyunların biridir. Oyunun demosunda oynanabilen ligler: İsveç, Endonezya, İspanya, İskoçya, Norveç, Portekiz, Fransa, İtalya, Finlandiya, İngiltere Danimarka ve Brezilya ligleridir.

Steam İndir

Kullanıcı Değerlemesi:  / 1

Steam bir nevi oyun havuzudur. Genelde online oyun oynamayı seven kullanıcılar hileden ve virüs yazılımlardan kaçmaya çalışır. Steam hem oyun indirme aracıdır, hemde online oyun oynama platformudur.

I Can Football 1.2 İndir

Kullanıcı Değerlemesi:  / 1

I Can Football internet üzerinden oynan bifr futbol oyunudur. Bu oyun diğer oyunların aksine, takım değil, oyuncu yönetiyorsunuz. 11'e 11 iki futbol takımı online oyuncular tarafından kurulur. Her kes kendi mevkisindeki adamı yönetiyor. Yani siz kaleci de olabilirsiniz, forvet oyuncusu da.

sXe Injected 13.1 İndir

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0

İnternetten multiplayer oynan oyunlarda hile engelleme için yapılmış bir programdır. Özellikle sXe aktif oyun sunucularına bağlanabilmek için bu aracı programı yüklemeniz gerekmektedir. 

Yandex.Metrica