Adobe Flash Player

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0

Adobe Flash Player swf ve flv formatındaki dosyalarınızı açmaya yarayan bir programdır. Bilgisayarların hemen hemen hepsinde Adobe Flash Player yüklüdür.

RealPlayer 16.0.1.18 İndir

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0

Real Player, multimedya dosyalarınızı oynatmaya yarayan bir programdır. Program iPod dahil 100'den fazla cihazı desteklemesi, CD ve DVD desteklemesi, müziklerinizi CD'ye aktarma gibi özellikleri ile öne çıkıyor.

VLC Player 2.0.5 İndir

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0

VLC Player MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, mp3, ogg gibi video ve ses formatlarındaki dosyalarınızı oynatmaya yarayan ücretsiz bir oynatıcıdır. İçerisindeki codec sayesinde codec paketine gerek kalmaz. 

Windows Movie Maker İndir

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0

Windows Movie Maker resimlerini, videolarınızı ve müziklerinizi tek bir video dosyasında birleştirip, görsellik kazandırıp yeni videolar yapmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir video aracıdır. Resimlerinizi slayt yapabilir, uygun müzikler ekleyerek video formatında izleyebilirsiniz.

GeoVid Flash Player 2.3 İndir

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0

GeoVid Flash Player flash (.swf) dosyalarını açmanıza yarayan ücretsiz bir programdır. Webde gezinirken flash içerikleri görüntüleme, flash oyunları oynamak için gerekli bir programdır. 

Win7 Codecs 3.8.6 İndir

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0

Win7 Codecs Windows 7 kullanıcılarını multimedya dosyalarında yaşadıkları codec sorunlarını çözmek için hazırlanmış bir dosya paketidir. 

KMPlayer 3.4.0.55 İndir

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0

KMPlayer bir video oynatıcı programdır. VCD ve DVD'lerinizi izlemeniz için idealdir. Alt yazı oynatabilme özelliği ve ekran görüntüsü yakalama özelliği ile bir adım öne çıkıyor. Sisteminizdeki codecleri bulur ve kendi içerisinde de codecler mevcuttur.

Yandex.Metrica