CCleaner 3.20 İndir

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0

CCleaner sistem temizlik aracıdır. CCleaner ile kullanılmayan veriler silinerek bilgisayarınızın daha verimli çalışmasını sağlar. Örneğin İnternet Explorer'da geçmişte ziyaret edilen sayfalar, cookieler, otomatik formlar gibi gereksiz bilgileri siler.

AVG Anti-Virus Free Edition 2012

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0

AVG Anti-Virus Free Edition 2012 tamamen ücretsiz ve Türkçe arayüzü ile kullanımı kolay ve etkili bir programdır. Kendiliğinden güncellemelerle yeni virüslere karşı sizi daima koruma altına alır. Tarayıcı ve kişisel e-posta taramasıyla en üst düzey koruma sağlar.

avast! Free Antivirus 7.0

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0

avast! Free Antivirus kolay kullanımı ile bilgisayarınızı tehlikelerden koruyan ücretsiz bir antivirüs programıdır. E-posta denetimi, internet koruması, anlık mesajlaşma koruması, p2p koruması ile ile sizi her türlü tehlikeye karşı korur.

AntiVir Personal Edition

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0

AntiVir Personal Edition ücretsiz bir antivirüs programıdır. AntiVir Personal Edition kişisel bilgisayarınızı virüslere karşı korumaktadır.

ComboFix

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0

ComboFix bir malware temizleme aracıdır. CD ve USB ile sisteminize bulaşan amvo.exe ismindeki dosyala size ciddi zararlar verebilir. Bu virüs kendini kopyalayıp gizlemesi ile antivirüs programlarını saf dışı bırakabiliyor. Programı indirip yönetici olarak çalıştırın.

Eset Nod32 Antivirüs Son Sürüm

Kullanıcı Değerlemesi:  / 2

Bilgisayar koruması denince akla ilk gelen Antivirüs programlarından biridir. Eset Nod32 ile bilgisayarını en yüksek düzeyde koruyabilir, size zarar verebilecek yazılımlara karşı sizi tam anlamıyla korur. Sistem kaynağını az kullanarak bilgisayarınızın performansını düşürmez. Eset Nod32'nin başlıca özellikleri:

Eset Nod32 Antivirüs 4.2.47

Kullanıcı Değerlemesi:  / 2

Bilgisayar koruması denince akla ilk gelen Antivirüs programlarından biridir. Eset Nod32 ile bilgisayarını en yüksek düzeyde koruyabilir, size zarar verebilecek yazılımlara karşı sizi tam anlamıyla korur. Sistem kaynağını az kullanarak bilgisayarınızın performansını düşürmez. Eset Nod32'nin başlıca özellikleri:

Yandex.Metrica