AutoCAD OwnerGuard 12.5.5 İndir

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0

AutoCAD OwnerGuard ile çizimlerinizi siz başkası kullanamayacak. Bu koruyucu program ile sizin çizimlerinizin sizin kullandığınız lisanslı AutoCAD programından başka programda düzenlenmesini engeller. Bu sayede size ait bir çizimi başkası değiştirip kullanamayacak.

Adobe PhotoShop CS6

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0

Adobe PhotoShop CS6 yeni özellikleri ile profesyonel ve yeni başlayanlar için kullanışlı bir resim düzenleme aracıdır. Resim düzenleme denince elbette akla ilk gelen programların başında yer alan Adobe PhotoShop yeni özellikleri ile daha kolay değişiklikler yapacak, daha hızlı değişimleri gözlemleyebileceksiniz.

Photoscape v3.6.1

Kullanıcı Değerlemesi:  / 3

Photoscape fotoğraf düzeltme programıdır. Photoscape ile resimlerinizi; değiştirebilir, efektler ekleyebilir, slayt gösterileri hazırlayabilir, animasyonlu resimler (.gif) oluşturabilirsiniz. Ayrıca ekran görüntüsü yakalayabilirsiniz. Dilerseniz ekrandan renk tonu seçebilirsiniz. Konuşma baloncukları ekleyerek fotoroman bile oluşturabilirsiniz.

Artisteer 3.1.0.55575 İndir

Kullanıcı Değerlemesi:  / 1

Artisteer, Joomla, Drupal, Wordpress, DotNetNuke skins, ve blogger temaları yapabileceğiniz bir programdır. Program içerisinde tema önerisi yapıyor. İster o temaları kullanın isterseniz kendi tarzınızı oluşturun. 

Yandex.Metrica