Samsung PC Studio 3.2.2 HF1 İndir

Kullanıcı Değerlemesi:  / 8
Kötüİyi 

Samsung PC Studio Windows  (Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8) işletim sistemine sahip bilgisayarlardan telefon yönetimini sağlamak için yapılmış bir programdır. Bu program sayesinde cep telefonunuzu bilgisayarınızdan daha kolay yönetebilecek ve değişiklikler yapabileceksiniz.

Kısaca neler yapabileceğinize bir bakalım:

Telefonunuzu senkronize ederek rehber, mesaj, ajanda, galeri gibi özel bilgileriniz yedekler ve istediğiniz zaman ulaşma imkanına sahip olabilirsiniz.

Alternatif bağlantı yöntemleri ile rahat etmenize olanak sağlar. Bluetooth, kızılötesi, usb, seri bağlama yöntemlerinden istediğinizi seçebilirsiniz.

Bilgisayarınızdan mesaj ve multimedya mesajları yazabilir, gelen mesajları okuyabilir yanıtlayabilirsiniz.

Cep telefonundan bilgisayara ve bilgisayardan cep telefonuna veri aktarabilirsiniz.

Cep telefonunuzu modem olarak kullanabilir internete bağlanabilirsiniz. Herhangi bir modeme ihtiyaç duymazsınız ve kontratlı data paketleri alarak ekonomik çöküntü içerisine girmezsiniz. Eğer internet paketiniz varsa kullanın, yoksa faturanız kabarık gelebilir.

Medyalarınız oynatabilme imkanı da sağlayan Samsung PC Studio, Samsung Kies ile benzer özelliklere sahip. Telefonunuzun desteklediği programı bilmeniz gerekmektedir.

İNDİR

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Benzer Programlar

Yandex.Metrica