Youtube Go Uygulaması Türkiye'de

Kullanıcı Değerlemesi:  / 1

Youtube merakla beklenen uygulaması Youtube Go yayınlandı. Erken erişim hakkım olduğu için uygulamaya göz attım. Uygulama üzerinden videoları indirip internetsiz izlemeye olanak sağlayan uygulamanın birçok avantajının yanında, istemiş olduğu izinler canımı sıkmaya yetti.

Football Manager Mobile Save Dosyası İndir

Kullanıcı Değerlemesi:  / 6

Football manager mobile 2018 save dosyası indirmek için tıklayın. İndireceğiniz save dosyasına ait oyun görüntüleri için videoyu izleyebilirsiniz. 

Özel Beko Servis Merkezi 7-24 Hizmetinizde!

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0

bekoBir dünya markası sloganı ile uzun süreli bir yolculuğa çıkan ve bu yolculukta bünyesine çok sayıda müşterisini de dahil ederek en iyi şekilde ağırlayan Beko markası, ürün kalitesinin yanı sıra müşterisini memnun edecek ek hizmet kolları ile de farkını gösteriyor. Özel İstanbul BEKO SERVİSİ firmasından bahsetmek istiyorum bugün sizlere ve uzun süredir hizmet aldığım, bakım hizmetleri ile birlikte en eski, en zayıf ürünlerimi bile bana bağışlayan bu güzel insanlara huzurlarınızda da teşekkür etmek istiyorum.

Pırlanta, Yüzük, Kolye, Küpe ve Elmas

Kullanıcı Değerlemesi:  / 1

siriusEvlilik teklifleri, sevgililer günü, evlilik yıl dönümleri ve diğer özel günler için kadınlara alınabilecek en güzel hediyelerin başında pırlanta takılar gelmektedir. Bu değerli taşların değerini ölçmek için karat denen bir ölçü birimi oluşturulmuş. 5 gramlık bir taş 1 karat olarak belirlenmiş. Bir pırlanta taş ne kadar büyükse o kadar değerli oluyor. 1 pırlanta taş ortalama 57 yüze sahipmiş. Yani 2 gramlık bir taşta 57 yüz oluşturuluyor.

Nokia HERE Maps Android Yayınlandı

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0

Nokia'nın popüler harita uygulaması HERE Android işletim sistemli telefonlar için Google Play uygulama dükkanında yayınlandı. Çevrim dışı navigasyon, sesli yol tarifi gibi özellikleri ile kullanıcıların beğenisini toplayacağına hiç kuşku yok. Türkiye haritasının boyutu 600 MB, bir defa indirdikten sonra internetsiz navigasyon keyfini sürebilirsiniz.

Neden Bosch Özel Servis Merkezini Tercih Ediyorum?

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0

boschBeyaz eşya ve ev teknoloji ürünleri için Bosch markasını tercih eden biriyim. Neden bu marka diye soracak olursanız eğer, ailemin etkisi çok fazla diyebilirim. Çocukluğumda kullanılan Bosch marka ürünlerin hali hazırda evde sapasağlam durması ve kusursuz verim sağlaması gerçekten etkileyici ve ben de buna güvenerek kendi evime çıktığımda tercihlerimi bu markadan yana yaptım.

İstanbul Arçelik Özel Beyaz Eşya Servisi

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0

Beyaz eşyalarınız ile ilgili bir sorun olduğunda ilk olarak yetkili servis firmalarını arıyorsunuz ancak aldığınız cevaplar belli: Yoğunuz. Bu yoğunluk bir türlü bitmiyor ve sorunun çözümü için sizler de haftalarca bekliyorsunuz. Yetkili servis firmalarının hepsi için genelleme yapmak elbette doğru olmayacaktır ancak birçoğunu bu şekilde hareket ettiğini ve müşterilerini beklettiklerini çok iyi biliyoruz.

Yandex.Metrica