Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanıcı Adı Şifre: Beni hatırla

Cep Telefonunu Modem Olarak Kullanarak Bilgisayardan İnternete Bağlanmak
(1 inceleyen) (1) Ziyaretçi
  • Sayfa:
  • 1

BAŞLIK: Cep Telefonunu Modem Olarak Kullanarak Bilgisayardan İnternete Bağlanmak

Cep Telefonunu Modem Olarak Kullanarak Bilgisayardan İnternete Bağlanmak 20 Haz 2012 20:42 #1

• kral
  • Gelecek Vaad Eden
  • Gönderiler: 60
  • 
Bilgisayardan İnternete bağlanmak için 3G modem almaya gerek yok. Bunun için gereken tek şey bluetooth özelliği olan bir telefon yada usb bağlantı kablosu. İlk olarak operatörlerin internet paketlerinden birine abone olmak. Tavsiye olarak Vodafone'nin sınırsız interneti olabilir. Detaylar için Vodafone Sayfasına bakabilisiniz. İnternetimiz tamam artık bilgisayardan internetin keyfini çıkarmaya bakalım.
Nokia telefon kullananlar için Nokia PC Suite indiriyoruz.
Samsung telefonlar için Samsung PC Studio indiriyoruz. Ve bilgisayarımıza kuruyoruz.
Eğer telefonunuz 3G destekli ise ve internet bağlantısı hızlı ise rahatlıkla bütün sitelere girebilirsiniz. Ben sahsen kendim Nokia 6630 ile bağlandım. Sadece MSN e bağlanınca sorun çıkarıyordu. Şunu da ifade etmekte fayda var 6630 Nokia'nın çıkardığı ilk 3G li telefonu özelliğine sahip. Siz düşünün ki interneti ne kadar yavaş olur. bir N95 ve benzeri telefonlardan bağlandığınızı düşünün.

Program kurulumları yapıldıktan sonra internet bağlantısı için program arayüzündeki bağlantı butonuna tıklamanız yeterli. (bluetooth açık). Bağlantınızı paylaşmak yani aynı bağlantıdan birden fazla bilgisayrdan bağlanmak için detaylara burdan bakabilirsiniz.
  • Sayfa:
  • 1

Yandex.Metrica
Bumerang - Yazarkafe
Sayfa oluşturulma süresi: 0.21 saniye