Nokia HERE Maps Android Yayınlandı

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0

Nokia'nın popüler harita uygulaması HERE Android işletim sistemli telefonlar için Google Play uygulama dükkanında yayınlandı. Çevrim dışı navigasyon, sesli yol tarifi gibi özellikleri ile kullanıcıların beğenisini toplayacağına hiç kuşku yok. Türkiye haritasının boyutu 600 MB, bir defa indirdikten sonra internetsiz navigasyon keyfini sürebilirsiniz.

Google Play Yaz İndirimi Başladı

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0

Google uygulama dükkanı Google Play indirim fırsatları başladı. Oyun ve uygulamalarında %85'e varan indirimler yaptı. Bazı ücretli uygulamalar ise ücretsiz oldu. Bu indirim festivali kısa bir süre için geçerli olacağından, beğendiğiniz uygulamaları hemen indirmenizi tavsiye ediyorum.

Android Wear Uygulamaları İndirilmeye Hazır

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0

android wear

Akıllı saatlere kullanışlılık getirecek olan uygulamaların ilkleri yayınlandı. Bunlardan biri basit matematiksel dört işlemleri (toplama, çıkarma, çarpma, bölme) yapabilen hesap makinesi.

Flappy Bird Erken Veda Etti

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0

flappyKısa sürede fenomen olan, oynanması göründüğünden çok daha zor olan Flappy Bird Android ve AppStore mağazalarından yapımcısının isteği ile kaldırıldı. Oyunda yapılması istenilen kuşu duvarlara çarptırmadan boşluklardan geçirmek. Her ne kadar da anlatması kolay olsa da oynama hatta 10 puan almak bile çok zor.

Yandex Navigasyon İndir

Kullanıcı Değerlemesi:  / 2

Mobil cihazlar için ücretsiz navigasyon kategorisine yeni bir uygulama daha giriş yaptı. Arama motoru Yandex özelikle android işletim sisteminin Türkiye'deki eksikliğini giderecektir. Çünkü Google Navigasyon Türkiye'de kullanılamıyor. 

Cami Bul

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0

Android tabanlı telefonlar için Başarsoft tarafından hazırlanan uygulama sayesinde GPS üzerinden yer tespiti yaparak size en yakın Cami'leri gösterir. Cami'ye giden yolun rotasını da çizer.

Google Chrome Mobile Android İndir

Kullanıcı Değerlemesi:  / 0

En çok kullanılan tarayıcılardan biri olan Google'nin Chrome'nin yeni mobil sürümü çıktı. Android işletim sistemi Android 4.0, Ice Cream Sandwich veya daha yeni sürümlerde kullanılabilir.

Bumerang - Yazarkafe
Yandex.Metrica